تبلیغات در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و تلگرام

تبلیغات در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و تلگرام

خدمات تبلیغ در شبکه های اجتماعی

تاثیر تبلیغات شبکه های اجتماعی در ایران آن هم با 60 میلیون کاربر ایرانی بر کسی پوشیده نیست.

در ایران بخش عمده از دیجیتال مارکتینگ از طریق تبلیغات در اینستاگرام و تلگرام صورت می پذیرد.

ما در راحت بین RahatBin پس از بررسی کسب و کار و بیزینس مدل شما ، بهترین نوع تبلیغ درشبکه های مجازی را برای شما در نظر گرفته و پس از تولید محتوای صحیح در اینستاگرام و یا تلگرام  و با مدیریت صحیح پیج و یا کانال شما در شبکه های اجتماعی تبلیغ می کنیم و محصولات و خدمات شما را به همه معرفی می کنیم و در انتها گزارش کاملی از کمپین تبلیغاتی شما ارائه خواهیم داد.

هزینه ی برندینگ و تبلیغات در فضای مجازی علی الخصوص تبلیغات در اینستاگرام بسیار متفاوت است و باید برای هر کسب و کار توسط کارشناسان راحت بین RahatBin به صورت اختصاصی برای شما بررسی شود.

اینستاگرام و تلگرام پر رفت و آمد ترین بازاری است که شما میتوانید درآن یک تابلوی بزرگ داشته باشید پس اگر میخواهید جلوی مغازه یا رستوران شما صف کشیده شود و یا محصول و خدمات بیشتری در فضای مجازی به مشتریانتان بفروشید و یا هدف شما از تبلیغات در فضای مجازی برندینگ و بیشتر شنیده شدن نام شماست ، درنگ نکنید . تخصص مجموعه راحت بین در رساندن شما به همین اهداف است.

با ما تماس بگیرید . اگر هم الان فرصت ندارید در پایین همین صفحه در فرم تماس شماره تماس و در خواست خود را ارسال کنید و یا با سامانه پیامکی ما در ارتباط باشید تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.

با ما تماس بگیرید :

برای مشاوره رایگان و یا ثبت سفارش طراحی سایت و اپلیکیشن ،موشن گرافی ، تیزر تبلیغاتی ، سئو و دیجیتال مارکتینگ ، ثبت شرکت و برند خود کافیست با شماره 22741533-021 تماس بگیرید و یا فرم تماس را تکمیل نمایید و یا عدد 2 را به شماره 1000206405 پیامک کنید تا کارشناسان ما در اولین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

با راحت بین ، همه چیو راحت ببین !
طراحی سایت راحت بین ضمانت سفارش سایت و اپلیکیشن در سراسر ایران را برای شما فراهم می آورد

آدرس

تهران ، ولی عصر ، نبش زعفرانیه ، مجتمع تجاری اداری زعفرانیه طبقه چهارم واحد ۱۹

ایمیل

info@rahatbin.com

تلفن ما:

021-22741533

تماس با ما