تبلیغات کلیکی و درون برنامه ای

تبلیغات کلیکی و درون برنامه ای

خدمات تبلیغات کلیکی و درون برنامه ای

شاید برای شما پیش آمده باشد که هنگام استفاده از اپلیکیشن های موبایل و یا بازدید از سایت های مختلف ناگهان تبلیغی از سایت و یا اپلیکیشن دیگری را مشاهده کنید. این همان تبلیغات کلیکی و یا درون برنامه ای است.
این تبلیغات درون برنامه ای یا درون وبسایتی بر اساس تعداد کلیک بر روی تبلیغ cpc ، به تعداد نصبی که کاربران انجام میدهند cpi و یا هر حرکتی که مد نظر شماست cpa محاسبه و از بودجه ی شما کسر میگردد. این یعنی در تبلیغات کلیکی یا همون درون برنامه ای شما به اندازه ای که تبلیغ شما دیده میشود هزینه میکنید!

تبلیغ و بنر سایت و یا اپلیکیشن شما برای کاربران هدف شما برروی گوشی موبایل و مرورگرشان نمایش داده می شود و به آن ها معرفی می گردد. این تبلیغات رایگان است و صرفاٌ به اندازه تعداد کلیک و یا نمایش و یا نصبی که مخاطبتان شما بر روی تبلیغ شما انجام می دهند محاسبه خواهد شد.

در مجموعه راحت بین ما از طراحی کمپین تا ارائه گزارشات در کنار شما خواهیم بود.

درنگ نکنید . تخصص مجموعه راحت بین در رساندن شما به همین اهداف است.

با ما تماس بگیرید . اگر هم الان فرصت ندارید در پایین همین صفحه در فرم تماس شماره تماس و در خواست خود را ارسال کنید و یا با سامانه پیامکی ما در ارتباط باشید تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.

با ما تماس بگیرید :

برای مشاوره رایگان و یا ثبت سفارش طراحی سایت و اپلیکیشن ،موشن گرافی ، تیزر تبلیغاتی ، سئو و دیجیتال مارکتینگ ، ثبت شرکت و برند خود کافیست با شماره 22741533-021 تماس بگیرید و یا فرم تماس را تکمیل نمایید و یا عدد 2 را به شماره 1000206405 پیامک کنید تا کارشناسان ما در اولین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

با راحت بین ، همه چیو راحت ببین !
طراحی سایت راحت بین ضمانت سفارش سایت و اپلیکیشن در سراسر ایران را برای شما فراهم می آورد

آدرس

تهران ، ولی عصر ، نبش زعفرانیه ، مجتمع تجاری اداری زعفرانیه طبقه چهارم واحد ۱۹

ایمیل

info@rahatbin.com

تلفن ما:

021-22741533

تماس با ما