ثبت برند، شرکت و مشاوره کسب و کار

ثبت برند، شرکت و مشاوره کسب و کار

خدمات ثبت برند و شرکت در راحت بین

ثبت برند اولین گامی است که درست قبل از شروع کسب و کارتان می بایست نسبت به ثبت آن اقدام نمایید.

تصور کنید محصولی را تولید کرده اید و یا سایت و اپلیکیشنی را ساخته اید و برای آن سختی های زیادی را متحمل شده اید. حال شخصی همان خدمات و یا محصولات شما را با همان نام به بازار عرضه می کند. شما ممکن است از شخص خاطی شکایت کنید ولی در عمل چون برند یا همان نام و علامت تجاری خود را ثبت نکرده اید نه تنها نمی توانید ادعایی داشته باشید بلکه باید کلیه درآمدهای آنلاین و یا آفلاین خود را نیز به فرد خاطی واگذار کند.

کارشناسان ثبت برند ما در راحت بین RahatBin به شما  کمک می کنند تا علاوه بر انجام انواع امور ثبتی مانند ثبت برند ، ثبت شرکت و … ، راه را برای پیمودن مراحل اداری و اخذ انواع مجوزهای مورد نیاز برای شما نمایان میکنند.

پس درنگ نکنید . تخصص مجموعه راحت بین در رساندن شما به همین اهداف است.

با ما تماس بگیرید . اگر هم الان فرصت ندارید در پایین همین صفحه در فرم تماس شماره تماس و در خواست خود را ارسال کنید و یا با سامانه پیامکی ما در ارتباط باشید تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.

با ما تماس بگیرید :

برای مشاوره رایگان و یا ثبت سفارش طراحی سایت و اپلیکیشن ،موشن گرافی ، تیزر تبلیغاتی ، سئو و دیجیتال مارکتینگ ، ثبت شرکت و برند خود کافیست با شماره 22741533-021 تماس بگیرید و یا فرم تماس را تکمیل نمایید و یا عدد 2 را به شماره 1000206405 پیامک کنید تا کارشناسان ما در اولین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

با راحت بین ، همه چیو راحت ببین !
طراحی سایت راحت بین ضمانت سفارش سایت و اپلیکیشن در سراسر ایران را برای شما فراهم می آورد

آدرس

تهران ، ولی عصر ، نبش زعفرانیه ، مجتمع تجاری اداری زعفرانیه طبقه چهارم واحد ۱۹

ایمیل

info@rahatbin.com

تلفن ما:

021-22741533

تماس با ما