هزینه سئو سایت خود را کاهش دهید

هزینه سئو در بسیاری از پارامترهایی که برای این کار تعیین شده است مانند ریپورتاژ از وب سایت های معروف بسیار سنگین باشد ولی شما می توانید برای کاهش هزینه سئو و یادگیری روش هایی که می تواند به کاهش هزینه های شما بینجامد این مقاله را از راحت بین Rahatbin مطالعه نمایید.

تمامی مواردی که در این مقاله توضیح داده خواهند شد نکاتی هستند که برای بهینه سازی هرچه بهتر وب سایت ها مورد استفاده هستند و در عین حال هزینه های سنگینی را بر روی سایت شما اعمال نمی کنند.

در واقع این مقاله می تواند مناسب برای کسانی باشد که به دنبال SEO ارزان قیمت هستند و می خواهند با در عین کاهش هزینه ها، بهینه سازی سایت خود را ارتقا دهند.

در صورتی که می خواهید هزینه ها را کاهش دهید شاید مجبور شوید کمی وقت بیشتری را برای بهینه سازی وب سایت خود در نظر بگیرید تا بتوانید هزینه سئو سایت خود را کاهش داده و در عین حال بهینه سازی وب سایت خود را ارتقا بخشید. در ادامه با راحت بین Rahatbin همراه باشید.

هزینه سئو را کاهش دهید

روش اول، از شبکه های اجتماعی بک لینک رایگان بگیرید

روش اول و بسیار تاثیرگذاری که برای کاهش هزینه سئو می توان عنوان نمود، استفاده از شبکه های اجتماعی پر بازدید نظیر توییتر، فیس بوک و حتی تلگرام برای بک لینک گیری به شمار می رود.

استوری اینستاگرام نیز روش بسیار جذابی برای جذب مخاطب به شمار می رود که می توانید استفاده کنید.

در واقع شبکه های اجتماعی رتبه های برتر از دید موتورهای جستجو می باشند و دریافت بک لینک از این وب سایت ها بسیار تاثیرگذار در بهینه سازی وب سایت و در عین حال با رایگان بودن گذاشتن لینک در این شبکه های اجتماعی، شما می توانید با خیال راحت ضمن کاهش هزینه سئو سایت، بهینه سازی وب سایت خود را ارتقا بخشید.

باید توجه کنید که روی پیج شبکه های اجتماعی خود کار کنید تا بتوانید میزان بیشتری از مخاطبین را به وب سایت خود وارد سازید.

روش دوم، از ابزار رایگان گوگل برای به دست آوردن کلمات کلیدی استفاده کنید

استفاده از کلمات کلیدی Key Words دارای اهمیت بسیار زیادی در بهینه سازی بهتر وب سایت می باشد و شما می توانید برای اینکه کلمات کلیدی مناسب تری را برای تولید محتوا و عنوان گذاری صفحات یا تگ ها پیدا کنید، از ابزار رایگانی که در این خصوص گوگل ارائه می دهد استفاده نمایید.

لازم به ذکر است که برای دسترسی به Google Trends و Google keyword planner باید از آنتی فیلترینگ استفاده کنید چرا که به دلایلی این شرکت از ارائه خدمات به ایرانیان خودداری می کند.

به طور کلی می توان گفت که این کلمات به صورت رایگان در دسترس شما هستند و در کاهش هزینه سئو سایت شما تاثیر بسیار زیادی خواهند گذاشت.

حتی در صورتی که بخواهید این کلمات را خریداری کنید هم می توانید نسبت به سایر روش ها شاهد کاهش هزینه سئو سایت خود باشید.

روش سوم، محتوا تولید کنید

تولید محتوا حائز اهمیت بسیار زیادی در بهینه سازی سایت است و از اصلی ترین روش های کاهش هزینه سئو به شمار می رود. تولید محتوای متنی، تصویری و حتی فیلم و پادکست کار سختی نیست و قطعا یک تیم طراحی وب سایت و مدیریت استارتاپ باید از پس آن بر آیند.

هزینه سئو وب سایت شما زمانی بالاست که بخواهید تولید محتوا را برون سپاری کنید. خیلی راحت می توانید تمامی قوانین تولید محتوا گوگل را مطالعه کنید و خودتان دست به تولید محتوا بزنید، این کار تاثیر بسیار زیادی در کاهش هزینه سئو دارد و شما می توانید از این روش برای داشتن وب سایتی جذاب استفاده کنید. در ادامه با سایر روش های کاهش هزینه سئو سایت بیشتر آشنا خواهیم شد.

روش چهارم، از محتوای مالتی مدیا با حجم کم استفاده کنید

از مهم ترین روش هایی که برای کاهش هزینه سئو سایت مورد استفاده قرار می گیرد، استفاده از محتوای کم حجم و طراحی بهینه سایت به گونه ای است که صفحات با سرعت بسیار بالایی لود شوند.

این عمل می تواند در مدت زمان کوتاهی گوگل و سایر موتور های جستجو را وادار کند تا به وب سایت شما رتبه های بهتری دهند.

به این منظور می توانید از وب سایت ها و یا برنامه هایی استفاده کنید که برای کم حجم ساختن محتوا مورد استفاده قرار می گیرند.

شما می توانید با استفاده از این روش در هزینه های خود صرفه جویی کرده و کاهش هزینه سئو سایت خود را به همراه داشته باشید.

بهینه سازی وب
کلام آخر
هزینه سئو برای بسیاری از وب سایت ها شاید مقدور نباشد و یا این هزینه باعث شود که سئو کمکی به رشد وب سایت از لحاظ اقتصادی نداشته باشد. از این روی می توانید از روش هایی که گفته شد برای بهینه سازی بهتر وب سایت خود استفاده نمایید. به یاد داشته باشید که هزینه سئو سایت شما باید مقرون به صرفه و منطقی باشد. پس اگر می خواهید هزینه سئو سایت خود را کاهش دهید از روش های فوق استفاده نمایید.

هزینه سئو سایت خود را کاهش دهید

You May Also Like