5-8-300x160

طراحی سایت وردپرس چیست؟

طراحی سایت وردپرس چیست؟

احتمالا به عنوان مالک سایت نام طراحی سایت وردپرس (WordPress Website Design)، جوملا و حتی ASP.NET را شنیده اید. اما آیا می دانید به چه معنای هستند و یا به صورت کامل ویژگی های این نوع از طراحی سایت ها را می دانید.

راحت بین با ارائه خدمات طراحی سایت وردپرس در سراسر کشور در خدمت شماست. بسیاری از سایت های وردپرس رایگان هستند و تنها نیاز به خرید دامنه و هاست دارند.

در این میان برخی نیز کاملا تخصصی بوده و قیمت بالایی دارند، که بیشتر شرکت های طراح آن ها رجیستر کرده و به فروش می رسانند. اما نکته استفاده از طراحی سایت وردپرس آشنایی با زبان PHP می باشد و افرادی که تخصص کافی نداشته باشند، قادر به ایجاد تغییر در این قالب سایت ها نخواهند بود.

قالب سایت وردپرس پنل مدیریتی منعطفی دارد و همین امر باعث شده تا استفاده از قالب سایت های وردپرس در طراحی سایت رتبه اول یعنی 28 درصد کل بازار طراحی سایت را به خود اختصاص دهد. شما در وردپرس با افزودن و خریدن انواع زبانه ها قادر به شخصی سازی طراحی سایت خود خواهید بود.

2-35-300x185طراحی سایت وردپرس

هزینه طراحی سایت وردپرس

با تمام این مسائل که بسیاری از قالب های ابتدایی این نوع قالب سایت(WordPress Theme) رایگان هستند، اما عدم پرداخت هزینه افسانه ای بیش نیست. برای توسعه یک سایت از این نوع منهای دامنه و هاست به چیزی حدود 100 تا 3000 دلار نیاز دارید.

این مبلغ پول کمی نیست و به تومان چیزی بین 15 میلیون تومان تا 450 میلیون تومان می شود. در راحت بین شما می توانید گرانترین قالب وردپرس را با هزینه ی کمتر و با همان کیفیت بدست آورید. برترین کیفیت قالب ها و افزونه های ورد پرس را در RahatBin پیدا کنید.

3-36-300x132هزینه طراحی سایت وردپرس

اهمیت طراحی سایت وردپرس در راحت بین

در شرکت RahatBin  موفقیت کاربران شعار ماست. در اینجا هزاران متخصص و بیش از صد ها تیم در حال طراحی سایت هستند. در اینجا با ادغامی مناسب از زبانه ها، کیفیت، پشتیبانی و تجربه شاهکار بی بدیلی در زمینه طراحی سایت پدید آورده ایم.

در کنار تیم ما لحظه ای نگران برندینگ، کپی بودن، اسپم، امنیت و حتی هرزنامه ها نخواهید بود. تمام خدمات لازم برای ایجاد یک سایت از انتخاب نام دامنه تا انتشار نهایی سایت را با مشاورین RahatBin سپری کنید. بدون دردسر سایت خود را داشته باشید، تغییر دهید و واگذار کنید. هر لحظه از سایت شما بکاپ تهیه شده و هیچ فایلی گم یا نابود نمی شود.

1-36-300x148اهمیت طراحی سایت وردپرس

دلایل محبوبیت وردپرس

WordPress به دلیل پنل مدیریتی و منعطف که بیشتر افراد توان کار با آن را دارند مورد توجه واقع شده است. فایل قالب وردپرس و کدنویسی آن با داشتن اطلاعات اندکی در زمینه زبان های جاوا اسکریپت، PHP و امثال  این دو به آسانی قابل تغییر و اصلاح هستند.

در صورتی که شما از این دانش بی بهره باشید زبانه های موجود وردپرس امکان تغییرات را به شما می دهند.

وردپرس در حقیقت اولین نوع از طراحی سایت است که برخورداری از یک سایت مناسب با نیاز های هر فرد و شرکتی را میسر ساخته است. شما با هزینه کمتر از صد دلار هم می توانید صاحب یک سایت عادی شوید.

با تمام این مزایا یک چهارم از کل سایت های جهان با قالب های وردپرس ساخته شده اند و نباید این عدد را در جهان بزرگ اینترنت دست کم بگیرید. راحت بین نیز با در نظر گرفتن این مسائل طراحی انواع سایت های وردپرس را در برنامه ی خود قرار داده است.

4-20-300x176دلایل محبوبیت وردپرس

مزایای طراحی سایت وردپرس

این نوع طراحی سایت نه تنها بسیار آسان است، با ویژگی های جالب خود امکانات بی نظیری را برای کاربرانش به وجود آورده است. برای مثال زبانه های ووکامرس که امکان طراحی ماژول در سایت را فراهم می کند. سایت های از این نوع در بیشتر موارد واکنشگرا هستند و همواره بکاپی از کدهای اصلی نگه می دارند.

این مسئله باعث می شود در صورتی که کدی با دستکاری شما خراب شد، قابل برگشت باشد. از بهترین مزایای سایت های این نوع طراحی سایت می توان به امکان الحاق چندین سایت به هم و وردپرس شبکه اشاره کرد. البته باید بگویم هر چیزی در کنار مزیت هایش دارای معایبی نیز هست.

عیب بزرگ WordPress متن باز بودن است و این بدان معنا است که شما به عنوان کاربر وردپرس هر آنچه در تالار های گفتمان گفته شده است را نباید باورکنید، چون برخی از کدهای که در چنین جاهای ارائه می شود امکان ویروسی بودن را دارد. حتی ممکن است این کد، دستور بکاپ گیری از تمام اطلاعات سایت شما روی یک هاست بیگانه باشد.

بهتر است در صورتی که دانش کافی ندارید راهنمای خود خود این نوع سایت را بخوانید یا از متخصصین کمک بگیرید.

 

پلاگین WORDPRESS چیست؟

پلاگین ها(WordPress Plugin) یا افزونه های  WordPress Theme کد هایی هستند، که بعدا از خرید یا انتخاب قالب می توانید بر روی کدهای اصلی اضافه کنید تا یک سایت جدید با ویژگی های مد نظر شما به وجود بیاید.

شما می توانید نمونه های خام یا به عبارت بهتر اولیه پلاگین ها را در کتاب خانه وردپرس بیابید و این ها ناقص هستند. بنابراین پس از یک تست کوچک بهتر است، نسخه کامل را از سایت اصلی ارائه دهنده افزونه خریداری کنید تا دچار مشکل نشوید.

برای خرید و انتخاب افزونه ها به امنیت و اعتبار شرکت ارائه دهنده توجه کنید و در صورتی که از پشتیبانی کامل، به روز رسانی های مکرر و مشتریان زیادی برخوردار بود اقدام به خرید و نصب آن کنید. بهترین زبانه ها را از راحت بین بخواهید.

5-8-300x160WordPress Plugin

کاربرد چند WordPress Plugin

افزونه Yoast SEO

این افزونه، کاملا کارآمد بوده و به شما در انتخاب کلمات کلیدی و سئو صحیح سایت کمک می کند. این زبانه می تواند به شما کمک کند تا به روز باشید و خودرا در صفحات گوگل بالا بکشید.

پلاگین InfniteWP

این افزونه، افزونه ای است که به شما امکان الحاق چندین سایت و مدیریت آن ها از یک پنل مدیریتی را می دهد. این افزونه برای ادارات بزرگ و سایت های که شبکه و نفوذ گسترده دارند، بسیار مهم است.

زبانه WPML

این افزونه افزونه ای است که در صورت افزوده شدن بر روی هر قالب سایتی آن را به یک قالب چند زبانه تبدیل می کند. در شرایطی که تبلیغات جهانی نیز مهم باشد این زبانه یک انخاب اجتناب ناپذیر است.

زبانه Google Captcha

این زبانه برای سایت شما یک دیوار امنیتی فرضی به وجود می آورد که جلوی نفوذ انواع اسپم، ربات ها و کرم های مخرب به سایت شما گرفته شود. می توان گفت:(( نصب این زبانه برای بیشتر سایت ها که اطلاعات مهم و گاه خبری دارند بسیار مهم است)). در راحت بین انواع زبانه ها را خریداری کنید.

طراحی سایت وردپرس چیست؟

You May Also Like