با استرابورد پرچم کسب ‌و کارتان را به اهتزاز درآوردید

نقش استرابورد در تبلیغات
استرابورد درواقع یکی از ابزارهای مهم تبلیغات محیطی است که به خاطر قیمت ارزان‌ترش نسبت به بیلبوردها بسیاری از افراد و شرکت‌ها برای تبلیغات به سراغش می‌روند.
درواقع تفاوت اصلی بیلبورد تبلیغاتی با استرابورد از همین‌جا مشخص می‌شود. بیلبورد یک سازه‌ی بزرگ و البته مقاوم است که روی یک مکان خاص مثل پل عابر پیاده نصب می‌شود.

اما استرابورد یک پرچم بزرگ است که توسط یک سازه‌ی فلزی به شکل یک مستطیل ایستاده نصب می‌شود.

برای همین هم راحت می‌‌توانید جابه‌جایش کنید و مثلا جلوی مرکز خرید محصولات شرکت یا یک مجتمع تجاری بزرگ برند یا شعار تبلیغاتی‌تان را به نمایش بگذارید.

استرابوردها در انواع کمپین‌های تبلیغاتی مثل برندسازی ( معرفی یک برند در شروع راه)، کمپین فروش (افزایش فروش یک محصول خاص) یا کمپین یادآوری برند (معرفی مجدد برند و ایجاد وفاداری در مشتری با ایجاد یک کمپین گسترده) نقش بزرگی دارند.

چون هم دائم جلوی چشم مشتری هستند و هم به خاطر ارزان‌تر بودنشان می‌توانید از آن‌ها در سطح وسیع‌تری استفاده کنید و خوش‌نامی برندتان را به مخاطب یادآوری کنید.

ارتفاع استرابوردها نسبت به بیلبوردها کمتر است. درنتیجه سرنشینان یک ماشین در حال حرکت هم می‌توانند تبلیغ شمارا ببینند و در ذهنشان جایی برای شما و محصولاتتان باز کنند.

استرابورد را می‌توان روی سازه‌های قدیمی یا ساختمان‌های در حال ساخت نصب کرد.

به‌این‌ترتیب با یک تیر دو نشان زدید هم چهره‌ی شهر را زیباتر کردید و هم محصولاتتان را معرفی و تبلیغ کردید.

علاوه بر تمام مواردی که گفتیم، استرابوردها برق کمی مصرف می‌کنند، درواقع اصلا برقی مصرف نمی‌کنند.

از طرف دیگر حسابی سبک هم هستند و همین باعث می‌شود که شهرداری‌ها حسابی طرفدارشان باشند.

با راحت بین راحت دیده شوید

خب حالا که با نقش استرابورد در تبلیغات آشنا شدیم، یک قلمو دستمان بگیریم و استرابورد تبلیغاتی خودمان را طراحی کنیم؟ معلوم است که نه!

در استرابورد شما باید بتوانید در پارچه‌ای به ابعاد حدود سه در چهار متر حرفتان را بزنید. خب فکر کنم خود شرلوک هلمز هم نمی‌توانست در چنین ابعادی یک معما طرح کند و جوابش را بدهد؛ بنابراین باید تمام موتورهای خلاقیتتان را روشن کنید و با یک جمله یا یک تصویر جذاب حرفتان بزنید.

اگر انقدر کسب‌وکارتان داغ است که دیگر سوختی برای پرواز خلاقیتتان نمانده‌است، شاید خوب باشد که از کمک حرفه‌ای‌ها استفاده کنید.

ما در راحت بین یک تیم خوب و خلاق برای طراحی انواع تبلیغات محیطی ازجمله استرابورد داریم که می‌توانید با خیال راحت از صفرتا صد اجرای کمپین‌های تبلیغاتی‌تان را به دستشان بسپارید و از پیچیدن صدای برندتان در گوشه و کنار شهر حسابی لذت ببرید.

پس برای داشتن یک تبلیغ حرفه ای با استرابورد همین حالا با ما تماس بگیرید یا شماره خودتون رو در کادر زیر وارد کنید تا مشاوران ما با شما تماس بگیرند.

برای مشاوره رایگان و یا ثبت سفارش طراحی سایت و اپلیکیشن ،موشن گرافی ، تیزر تبلیغاتی ، سئو و دیجیتال مارکتینگ ، ثبت شرکت و برند خود کافیست با شماره 91001880-021 تماس بگیرید و یا فرم تماس را تکمیل نمایید و یا عدد 2 را به شماره 1000206405 پیامک کنید تا کارشناسان ما در اولین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.