ثبت شرکت - راحت بین

اگر به فکر توسعه کسب و کارتان، مشهور شدن نام برندتان و به تبع آن افزایش درآمدتان هستید، لازمه این موارد ثبت شرکت میباشد. پس به آن حتما فکر کنید!

ثبت شرکت باعث رسمی شدن فعالیت تجاری شما میشود و مراودات و همکاری با دیگر شرکت ها و سازمان ها را برای شما آسان تر میکند.

در واقع به قراردادی که به صورت رسمی شرکت شما را به یک شرکت واقعی تبدیل میکند و در آن موضوع فعالیت، نوع شرکت، و روابط بین شرکا و … را مشخص میکند ثبت شرکت میگویند.

ثبت شرکت در کنار مزایایی که دارد معایبی نیز به همراه خواهد داشت. ولی زمانیکه هر دوی آنها را روی کفه ترازو بگذاریم متوجه خواهیم شد که کفه مزایا پایین تر خواهد رفت.

مزایای ثبت شرکت از زبان راحت بین:

1-کسب اعتبار و اعتماد بیشتر در بین مشتریان و اشتیاق بیشتر برای استفاده از خدمات و محصولات شما

2-حمایت قانونی و دولتی از فعالیت تجاری شما

3-استفاده از تسهیلات و وام بانکی چشمگیر

4-ایجاد سابقه درخشان برای شما و شرکت شما، این اعتبار با گذشت زمان بیشتر نیز خواهد شد.

5-رسمی شدن قرارداد فیمابین شرکا، روابط شما با آنها در زمان فعالیت یا در زمان ورشکستگی و انحلال را سازماندهی میکند. همچنین از اختلافات احتمالی جلوگیری خواهد کرد.

ثبت شرکت ارزان و فوری - راحت بین
مزایا و معایب ثبت شرکت به زبان راحت بین

معایب ثبت شرکت

1-با ثبت شرکت پرداخت مالیات اجباری خواهد شد. ولی در نظر داشته باشید که اگر به منظور فرار از مالیات، فعالیت خود را بدون ثبت شرکت انجام دهید، فعالیت شما عملا غیر قاونی خواهد بود.پس از گذشت زمان متوجه این موضوع خواهند شد و علاوه بر اینکه در این شرایط میبایست هزینه هنگفتی بابت جریمه فرار مالیاتی پرداخت کنید، بلکه اجازه ادامه فعالیت را نخواهید داشت.

تصور کنید چندین و چند سال برای کسب و کاری زحمت کشیده باشید ولی در نهایت به دلیل پرداخت نکردن مالیاتی که میتوانست به خاطر خوش حسابی شما تخفیف داشته باشد متضرر شوید و کسب و کارتان تخته شود! بیایید فکرش را هم نکنیم و فقط جلوی این اتفاق را بگیریم!

2-پس از گذشت 3 ماه از شروع فعالیتان میبایست یک آدرس دقیق از محل کارتان ارائه دهید. تا قبل از 3 ماه میتوانید آدرس منزل مسکونی خود را اعلام کنید. اما پس از گذشت 3 ماه داشتن یک مکان ثابت به عنوان شرکت شما اجباری خواهد بود.

3-پرداخت بیمه و حقوق به کارمندان یکی دیگر از اتفاقاتی است که با ثبت شرکت مطابق قانون میبایست اجرا شود. البته اگر بتوان آن را در قسمت معایب نوشت. زیرا خیلی بعید است که شرکت هادر این مورد مطابق قانون عمل نکنند.

چرا امور ثبتی با راحت بین؟

به ثمر رساندن بیش از صدها پرونده موفق در زمینه امور ثبتی

دریافت هزینه کمتر نسبت به رقبا که نشان دهنده دریافت کمترین سود از مشتریان میباشد. زیرا ما به ادامه همکاری  با شما عزیزان فکر میکنیم.

بهره گیری از بهترین وکلای امور ثبتی

در جریان گذاشتن مشتریانمان در مرحله به مرحله فرآیند ثبت

تشکیل یک گروه واتساپ برای مشتریان و پاسخگویی تمام وقت به آنها

ما در راحت بین بیشتر از هرچیزی به کسب و کار شما فکر میکنیم و پیشرفت کسب و کار شما برای ما مهمترین دستاورد است.

با توجه به اینکه در قانون تجارت ثبت شرکت ها انواع متفاوتی دارد که مراحل و مدارک آنها متفاوت از یکدیگر میباشند در ابتدا شما باید تکلیف نوع شرکتی که مورد نظرتان است را روشن کنید. بسته به نوع فعالیت و مناسب با هدفی که دارید میتوانید بهترین شرکت را برگزینید . اگر در این زمینه نیاز به مشاوره تکمیلی و کامل داشته باشید میتوانید از متخصصان این زمینه یاری بگیرید. همچنین اگر سوالی داشتید که در هیچ کجای اینترنت به آن جوابی داده نشده بود، وکلای امور ثبتی آژانس خدمات کسب و کار راحت بین مشتاق شنیدن صدای شما عزیزان هستند.

برای دریافت مشاوره رایگان علاوه بر تماس با شماره تلفن 91001880-021 میتوانید از طریق فرم زیر اطلاعات خود را وارد نمائید تا ما در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.