تبلیغات پیامکی و ایمیل

تبلیغات پیامکی

خدمات تبلیغات پیامکی در راحت بین

اگـر چـه شاید تبلیغـات پیـامکـی را بـتوان بـه سختـی در زمره ی تبلیغـات دیجیـتـال جـای داد ولی همچنـان می تواند در فـروش بسیاری از کسب و کـار هـا نقش پـررنـگی داشته باشد.

مجموعه خدمات راحت بـین با آنالیز دقـیـق و منطقه به منطقـه ی مخاطبـین شمـا و با استفاده از لینک سایت،اپلیکیشن، ویدئو و سایر محتوا و صفحات مجـازی و دیجیتال شما از طریق پیامک به صورت انبوه به مشتریـان شمـا پـیام رسانی کـنـد و در کـنــار ســایـر خـدمــات ایـن بـخـش از مـخـاطـبیـن و مـشـتـریان را دنـبـال کـنـد.

تبلیغات ایمیلی

خدمات تبلیغات ایمیلی در راحت بین

بسیاری از کسب ‌و کـارهـا ، بـازاریـابی ایمـیـلـی را بـا ارسـال انـبـوه اشتـبــاه می‌گیرند. ایمیل‌هـای ارسالی بایـد بـه قــدری جــذاب و کــاربــردی بــا شـنـد کــه کــاربــران چـشـم بــه راه ایمـیـل ‌هـــای کـسـب ‌و کــار شمــا بـمــا نـنــد.

خـدمـات کسب و کـار راحـت بین با یـک برنــامـه‌ی دقـیــق و استـراتــژیـــک بـه دنـبـال کسب بیشتـریـن نتیجـه از کـمپین بـازاریابـی ایمیـلی شمــــاسـت یـکـی از بـخـش هـای مـهـم و اثــرگــذار در دیجیـتــال مـارکتیـنـگ فـرآیـنــد هــای بــازاریـابـی ایمــیـلی است و مـا با ایمــیل مــارکتینـگ سعی در افــزایـش بـهبـود ارتـبـاط دیجیتـالـی شـمـا بــا مـخـاطـبــان داریم.

با ما تماس بگیرید :

برای مشاوره رایگان و یا ثبت سفارش طراحی سایت و اپلیکیشن ،موشن گرافی ، تیزر تبلیغاتی ، سئو و دیجیتال مارکتینگ ، ثبت شرکت و برند خود کافیست با شماره 22741533-021 تماس بگیرید و یا فرم تماس را تکمیل نمایید و یا عدد 2 را به شماره 1000206405 پیامک کنید تا کارشناسان ما در اولین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

با راحت بین ، همه چیو راحت ببین !
طراحی سایت راحت بین ضمانت سفارش سایت و اپلیکیشن در سراسر ایران را برای شما فراهم می آورد

آدرس

تهران ، ولی عصر ، نبش زعفرانیه ، مجتمع تجاری اداری زعفرانیه طبقه چهارم واحد ۱۹

ایمیل

info@rahatbin.com

تلفن ما:

021-22741533

تماس با ما