از کوه پرپیچ‌وخم ثبت برند با خیال راحت بالا بروید

ثبت برند و شرکت

فکر کنید یک اپلیکیشن دوست‌داشتنی طراحی کرده‌اید. و درست روزی که app به سود خوبی می‌رسد، یک شرکت از ناکجا می‌آید و مدعی اپلیکیشن عزیزتان می‌شود. مدارک ثبت برند و شرکتش را هم مثل علامت حاکم بزرگ نشانتان می‌دهد.

اجازه بدهید این کابوس ترسناک را همین‌جا تمام کنیم. و برویم سراغ موضوع اصلی که همان ثبت برند است. بله!

ثبت برند و شرکت آنلاین می‌تواند شما را از هزار و یک گرفتاری مختلف حقیقی و حقوقی نجات بدهد.

همین حالا با راحت‌بین RahatBin تماس بگیرید 02191001880 و از خدمات ثبت برند، ثبت شرکت، اخذ کارت بازرگانی و تمامی امور ثبتی بهره‌مند شوید. تمامی کارهای ثبتی شما در کوتاه ترین زمان و کمترین هزینه انجام می‌شود.

چرا باید به سراغ ثبت برند برویم؟

با ثبت برند یک سد محکم جلوی کسب‌وکارتان می‌گذارید تا دیگرکسی نتواند از محصولات شما کپی یا هر نوع سو استفاده‌ی دیگری بکند.

هیچ‌کس به یک شرکت بی‌نام‌ونشان اعتماد نمی‌کند؛ ثبت برند و شرکت درواقع کلید طلایی شما برای ورود به جمع حرفه‌ای‌هاست.

گذر از هفت‌خوان ثبت برند و شرکت آنلاین نیاز به یکی دوتا رستم دارد.

خبر خوب این‌که ما در تیم راحت بین چند باری از این هفت‌خوان گذشتیم و دیگر مثل کف دستمان راه را بلدیم.
بنابراین با خیال راحت می‌توانید برای انجام انواع امور ثبتی از ثبت برند و شرکت گرفته تا طی کردن مراحل مختلف برای دریافت مجوزهای لازم روی ما حساب کنید و مطمئن باشید در راحت بین کارها به راحت‌ترین شکل ممکن انجام می‌شوند.

چطور شرکت خودمان را ثبت کنیم؟

فقط مدارکتان را برای ما بفرستید و بعد شرکت خودتان را داشته باشید.

خیلی‌ها در بازار این روزها ایده‌های اقتصادی‌شان را عملی می‌کنند و به‌سرعت به برندینگ محصول یا خدمات‌شان می‌پردازند اما ثبت شرکت و برندشان را خیلی جدی نمی‌گیرند.

ولی واقعیت این است که ثبت شرکت می‌تواند شما را چندین قدم جلوتر ببرد، به فعالیت‌هایتان شکل قانونی بدهد و جلوی هر سوءاستفاده‌ای را هم بگیرد.

به‌علاوه با ثبت شرکت  شما می‌توانید از خدمات دولتی، انواع وام، جذب سرمایه گذار و… هم استفاده کنید و به برندینگ محصول‌تان شکل و رنگ‌وبوی بهتری بدهید.

اگر وقت کافی ندارید، با مراحل کار آشنا نیستید، از سختی‌های مسیر می‌ترسید و… می‌توانید روی کمک تیم راحت‌بین حساب کنید.

برای مشاوره رایگان و یا ثبت سفارش ثبت شرکت و برند خود کافیست با ما تماس بگیرید و یا فرم تماس را تکمیل نمایید و یا عدد 2 را به شماره 1000206405 پیامک کنید تا کارشناسان ما در اولین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

مراحل ثبت برند

مراحل کامل ثبت برند

مراحل ثبت برند راهی پر پیچ‌و‌خم است که قصد داریم تمامی مراحل را در اینجا با شما درمیان بگذاریم.

اما توجه داشته باشید که اگر با راحت بین تماس بگیرید تمامی این مراحل خلاصه می‌شود در ارسال مدارک.

هزینه ثبت برند در راحت بین به مراتب کمتر از هزینه ثبت برند در زمانی است که خودتان اقدام کنید.

زیرا ما این راه را صدها بار رفته ایم و از هدر رفتن زمان و پول شما جلوگیری میکنیم

1- انتخاب نام برند:

اول‌ازهمه باید بشینید و برای کسب‌وکارتان یک نام درست‌ودرمان انتخاب کنید. اسمی که هم‌راستا باهدف کسب‌وکار و استراتژی‌هایش باشد.

2- استعلام برند:

ازآنجایی‌که دوپادشاه از روز ازل در یک اقلیم نمی‌گنجیدند، دو شرکت و برند همنام هم نمی‌توانند هم‌زمان فعالیت کنند. پس در این مرحله باید استعلام بگیرید که آیا شرکتی همنام برند شما ثبت شده‌است یا خیر؟

3- تکمیل مدارک لازم:

دیگر وقتش است یک پوشه‌ی پروپیمان بردارید و در آن مدارک شناسایی، گواهی امضا از دفترخانه اسناد رسمی و…را بگذارید تا درمراحل بعد با مشکل مواجه شنوید

4- ثبت اظهارنامه:

در خوان چهارم باید سری به سایت ثبت مالکیت معنوی بزنید و در آن ثبت‌نام کنید. بعد از آن ‌هم برای تایید کاربری در سایت، باید به دفتر اسناد رسمی بروید و گواهی امضا دریافت کنید.

5- بررسی اظهارنامه برند:

بعد از حدود پانزده روز یک پیامک خوشحال‌کننده دریافت می‌کنید که برندتان همه‌چیزش درست است و می‌توانید ثبتش کنید. پس با همان پوشه‌ی مدارک و پرینت سایت مالکیت معنوی راهی اداره ثبت مالکیت معنوی می‌شوید تا این بار یک پرونده‎‌ی حقیقی تشکیل بدهید.

6- روزنامه رسمی:

طبق قانون باید نام برند و لوگوی شما در دو نوبت در روزنامه‌های رسمی ثبت و چاپ بشود. هرکدام از این مراحل هم حدود یک هفته(چاپ روزنامه دوم) تا یک‌ماه(چاپ روزنامه اول) زمان می‌برد.

7- دریافت سند ده‌ساله برند:

اگر قطار ثبت برند درست حرکت کرده‌باشد. اینجا ایستگاه آخر است. در این مرحله با تمام مدارکی که تا به حال جمع کرده‌اید به‌اضافه‌ی دو نسخه روزنامه‌ی مرحله‌‌ی قبل به اداره‌‌ی مالکیت معنوی می‌روید و سند برند را دریافت می‌کنید.

خدمات ثبت برند و شرکت

خدمات ثبت برند و شرکت در راحت بین

حالا که با مراحل ثبت برند و شرکت آشنا شدید باید برای ورود به دنیای تجارت اقدام کنید.

راحت بین میتواند در تمامی این مراحل به شما کمک کند

هزینه ثبت شرکت و ثبت برند با راحت بین بسیار به صرفه و معقول است.

کافیست با ما تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند

نمونه کارهای ثبت برند و شرکت راحت بین

ثبت برند پاپیون

کارهای انجام شده برای کسب و کار پاپیون papion 1- ثبت برند  2- اخذ کارت بازرگانی با ثبت برند یک سد محکم جلوی کسب‌وکارتان می‌گذارید تا دیگرکسی نتواند از محصولات شما کپی یا هر نوع سو استفاده‌ی دیگری بکند. هیچ‌کس به یک

ثبت برند پودرک کائوکا

کارهای انجام شده برای کسب و کار پودرک کائوکا 1- ثبت برند  2- اخذ کارت بازرگانی با ثبت برند یک سد محکم جلوی کسب‌وکارتان می‌گذارید تا دیگرکسی نتواند از محصولات شما کپی یا هر نوع سو استفاده‌ی دیگری بکند. هیچ‌کس به یک

ثبت برند هوفمن

کارهای انجام شده برای کسب و کار هوفمن hoofmann 1- ثبت برند  با ثبت برند یک سد محکم جلوی کسب‌وکارتان می‌گذارید تا دیگرکسی نتواند از محصولات شما کپی یا هر نوع سو استفاده‌ی دیگری بکند. هیچ‌کس به یک شرکت بی‌نام‌ونشان اعتماد نمی‌کند؛ ثبت

ثبت برند مرغ ویانا زریوار

کارهای انجام شده برای کسب و کار زریوار 1- ثبت برند  2- ثبت شرکت با ثبت برند یک سد محکم جلوی کسب‌وکارتان می‌گذارید تا دیگرکسی نتواند از محصولات شما کپی یا هر نوع سو استفاده‌ی دیگری بکند. هیچ‌کس به یک شرکت بی‌نام‌ونشان

ثبت برند و اخذ کارت بازرگانی کیامد

کارهای انجام شده برای کسب و کار کیامد 1- ثبت برند  2- اخذ کارت بازرگانی با ثبت برند یک سد محکم جلوی کسب‌وکارتان می‌گذارید تا دیگرکسی نتواند از محصولات شما کپی یا هر نوع سو استفاده‌ی دیگری بکند. هیچ‌کس به یک شرکت

ثبت برند گروه معماری بی همتا

کارهای انجام شده برای کسب و کار گروه معماری بی همتا 1- ثبت برند با ثبت برند یک سد محکم جلوی کسب‌وکارتان می‌گذارید تا دیگرکسی نتواند از محصولات شما کپی یا هر نوع سو استفاده‌ی دیگری بکند. هیچ‌کس به یک شرکت بی‌نام‌ونشان

ثبت برند دزنیک

کارهای انجام شده برای کسب و کار دزنیک 1- ثبت برند  2- اخذ کارت بازرگانی 3- اخذ مجوز تاسیس با ثبت برند یک سد محکم جلوی کسب‌وکارتان می‌گذارید تا دیگرکسی نتواند از محصولات شما کپی یا هر نوع سو استفاده‌ی دیگری بکند.

ثبت برند و اخذ کارت بازرگانی بنبرگ

کارهای انجام شده برای کسب و کار بنبرگ 1- ثبت برند 2- اخذ کارت بازرگانی با ثبت برند یک سد محکم جلوی کسب‌وکارتان می‌گذارید تا دیگرکسی نتواند از محصولات شما کپی یا هر نوع سو استفاده‌ی دیگری بکند. هیچ‌کس به یک شرکت

ثبت برند جعبه جادویی گلکسی

کارهای انجام شده برای کسب و کار جعبه جادویی گلکسی 1- ثبت برند  با ثبت برند یک سد محکم جلوی کسب‌وکارتان می‌گذارید تا دیگرکسی نتواند از محصولات شما کپی یا هر نوع سو استفاده‌ی دیگری بکند. هیچ‌کس به یک شرکت بی‌نام‌ونشان اعتماد

تماس با ما

برای مشاوره رایگان و یا ثبت سفارش ثبت شرکت و برند خود کافیست با ما تماس بگیرید و یا فرم تماس را تکمیل نمایید و یا عدد 2 را به شماره 1000206405 پیامک کنید تا کارشناسان ما در اولین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

طراحی سایت راحت بین ضمانت سفارش سایت و اپلیکیشن در سراسر ایران را برای شما فراهم می آورد

آدرس:

تهران، ولی‌عصر، نبش زعفرانیه، مجتمع تجاری اداری زعفرانیه، طبقه چهارم واحد 19

ایمیل:

[email protected]

تماس:

021-91001880

درخواست خود را ارسال کنید