سوالات متداول

سوالات متداول

درصورتی که پاسخ سوالتان را پیدا نکردید با ما تماس بگیرید ، تیم راحت بین مشاوره رایگان به شما می دهد

کافیست با شماره تلفن ۲۶۷۴۱۲۹۲-۰۲۱ تماس بگیرد و یا عدد ۲ را به شماره ۱۰۰۰۲۰۶۴۰۵ ارسال نمایید. همچنین می توانید فرم مشاوره و سفارش رایگان موجود در سایت را پر نمایید تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.

بله با بکارگیری تکنولوژی های پیشرفته و بروز، کلیه خدمات ما برای همه افراد در هر شهر و کشوری قابل انجام است.

ما ابتدا به ایده ها و صحبت های شما گوش می دهیم. هر آنچه شما در نظر دارید را می نویسیم. طراحی UI/UX کار شما طبق آن انجام می شود و بعد از تایید شما کدنویسی کارتان آغاز خواهد شد و در سریع ترین زمان ممکن به شما تحویل خواهیم داد. زمان و قیمت کاملا به امکانات مد نظر سایت اپلیکیشن شما بستگی دارد.

ابتدا شما موضوع کسب و کار خود را به ما می دهید. تیم نویسنده راحت بین سناریو و فیلم نامه کار شما را آماده می کند و در آخر پس از تایید شما، بازیگر، لوکیشن، فیلم بردار، صدابردار و کارگردان برای مرحله ساخت وارد عمل می شوند.

با ما تماس بگیرید :

برای مشاوره رایگان و یا ثبت سفارش طراحی سایت و اپلیکیشن ،موشن گرافی ، تیزر تبلیغاتی ، سئو و دیجیتال مارکتینگ ، ثبت شرکت و برند خود کافیست با شماره 22741533-021 تماس بگیرید و یا فرم تماس را تکمیل نمایید و یا عدد 2 را به شماره 1000206405 پیامک کنید تا کارشناسان ما در اولین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

با راحت بین ، همه چیو راحت ببین !
طراحی سایت راحت بین ضمانت سفارش سایت و اپلیکیشن در سراسر ایران را برای شما فراهم می آورد

آدرس

تهران ، ولی عصر ، نبش زعفرانیه ، مجتمع تجاری اداری زعفرانیه طبقه چهارم واحد ۱۹

ایمیل

info@rahatbin.com

تلفن ما:

021-22741533

تماس با ما