طراحی اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن موبایل

خدمات طراحی اپلیکیشن موبایل در راحت بین

طراحی اپلیکیشن موبایل بهترین راه هدایت کاربران و مشتریان خود به سمت اهدافتان است.
یک طراحی خوب اپلیکیشن صرف نظر از اینکه آن اپلیکیشن اندروید باشد باشد یا برای آیفون طراحی شده باشد نیازمند مواردی اصولی است که شما هنگام ثبت سفارش کار خود به هر برنامه نویس و طراح اپلیکیشن موبایل میبایست آن را در نظر داشته باشید که حال به مهم ترین آن ها میپردازیم :

– یک اپلیکیشن موبایل خوب میبایست در تمامی ورژن های اندروید android و آیفون ios که سال های اخیر به بازار آمده سازگار باشد چرا که شاید همه ی مخاطبین شما گوشی های هوشمند خیلی جدید نداشته باشند.

– قبل از شروع به سفارش طراحی یک اپلیکیشن موبایل میبایست کلیه جزئیات مد نظر شما در تمامی صفحات و دکمه های اپلیکیشن موبایل را مکتوب کنید و به تصویر بکشید تا علاوه بر رفع ابهامات کلی احتمالی ، دید کلی به نتیجه آتی کار داشته باشید.

– زبان ها ی برنامه نویسی بکار رفته در طراحی اپلیکیشن موبایل شما میبایست بروز بوده و حدالمقدور از بکار گیری زبان های ثانویه و قالب های آماده جلوگیری شود و از زبان های Native استفاده شود.

– یک اپلیکیشن موبایل هوشمند میبایست از رابط گرافیکی و تجربه کاربری قوی برخوردار باشد . این بدان معناست که ضمن داشتن جذابیت بصری کاربر را در استفاده از اپلیکیشن دچار سردرگمی و مشکل نکند.

-کد های اپلیکیشن شما و دیتا بیس آن باید بهینه و تمیز نوشته شده باشد یعنی علاوه بر اینکه توانایی مدیریت میلیون ها کاربر را همزمان داشته باشد بتوانید در هر زمان برنامه نویسی اپلیکیشن خود را به شخص دیگری واگذار کنید .

– اپلیکیش موبایلی که طراحی میکنید میبایست در هر زمان قابلیت افزودن و کاهش هرگونه امکاناتی را در کمترین زمان داشته باشد. همچنین یک اپلیکیشن موبایل خوب باید از نظر سایز ، حجم کمی را به خود اختصاص دهد تا کاربران تمایل بیشتری به دانلود آن نشان دهند.

ما در آژانس خدمات راحت بین RahatBin هر آنچه در بالا گفته شد را برای شما با کم ترین زمان و هزینه و بهترین کیفین آماده میکنیم. کافی است با ما تماس بگیرید.

با ما تماس بگیرید :

برای مشاوره رایگان و یا ثبت سفارش طراحی سایت و اپلیکیشن ،موشن گرافی ، تیزر تبلیغاتی ، سئو و دیجیتال مارکتینگ ، ثبت شرکت و برند خود کافیست با شماره 22741533-021 تماس بگیرید و یا فرم تماس را تکمیل نمایید و یا عدد 2 را به شماره 1000206405 پیامک کنید تا کارشناسان ما در اولین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

با راحت بین ، همه چیو راحت ببین !
طراحی سایت راحت بین ضمانت سفارش سایت و اپلیکیشن در سراسر ایران را برای شما فراهم می آورد

آدرس

تهران ، ولی عصر ، نبش زعفرانیه ، مجتمع تجاری اداری زعفرانیه طبقه چهارم واحد ۱۹

ایمیل

info@rahatbin.com

تلفن ما:

021-22741533

تماس با ما